Jump to content
  • Fjal urime per ditelindje per nenen

    Mos harro qe Mami te do shume dhe je drita e syve te mij. Shum urime per ty Big Mama është këngëtarja dhe moderatorja më e pëlqyer kosovare. Shume Urime per Ty te Deshiroj edhe 100 Pranvera te Lumtura. Sep 14, 2013 · Eshte nje ndjenje shume e bukur kur e di qe dikujt i pelqen ti, dikush mendo per ty, dikujt i nevojitesh ti, dikush nuk mund te jetoj pa ty, dikush kujdeset per ty. ! Te duaaa…! Jul 05, 2014 · Vellai im eshte gjysma ime tjeter. Ti gjithashtu je shoku më i shkurtër dhe më i mirë qe unë kam. Zanfina, u kthye pas në kohë pasi publikoi në rrjete sociale një fotografi nga fëmijëria bashkë me nënën e saj. Nëse rimojnë do të ishte kënaqësi, por nuk kanë pse. Pranë këtij postimi Teuta ka shkruar fjalët zemre. Ajo është mikja ime më e mirë dhe inspirimi im më i madh në jetë. Qysh ja kom nis per ty urimin po perfundoj Urime Ditlindjen pa mu jet t'gjat te deshiroj ! Sod e shoh ni dat me rendsi n'kalendar Qe ajo dat shum shpejt zemren ma ka marr Dita e tmerrshme nata e merzitshme Zemra jeme qan per jeten ton t'dhimshme. E dine qe s’jam dhe s’do jem i afte kurre te te ngrej ne piedestalin qe meriton dhe e dine qe s’jam i zoti te thur fjale , per te perqafuar imazhin tend aq sa dua. Shoku im i dashur gezuar. Është ditëlindja e nënës së tij për të cilën ka një urim shumë të veçantë, shkruan urime per vjehrren. …. 03. Nuk shkruaj per ty shpesh sepse atë dashuri qe kam per ty mami dua ta mbaj vetëm per vehte, por sotë nuk ja dal dot pa ti then keto fjalë. Gezuar ditelindjen urime. Pse jo si dikur bashk me festu Dua te flas per ty o baba , por fjale nuk po di te nxjerr nga goja . Sidoqoftë, sot është një ditë e veçantë për Bigun. Je arsyeja per te cilen jetoj. UROJ FATE MBARSI KUDO LIKE SHAR Nje poezi shum prekse per Nënën :( ! Thënie për nënën Për botën jeni vetëm një nënë. ditet ikin pa ty, Emigroj mendjen ashtu. Kam edhe një urimet per vajzen: vajza jonë e dashur ne mendojme per ty ne mengjes ne ditelindjen tuaj ju dergojme urime le të bëhen realitet ëndrrat tuaja të fshehta. Pa ty çdo gje duket e thate, pa ty çdo gje duket e pa-kompletuar. Sa larg ke. Kështu që unë vetëm do të them, jam me fat që e kam dhe sa krenare jam me personin që ajo është. Dua të them një djalë të rritur, jo një fëmijë të vogël. Dinaku të shkon ujë nën rrogoz. Community Kur te shoh te deshperuar se duroj at gejndje nene Sa here te shoh me lot ne sy syte e mij rrjedhin lot Sa shume te dua nuk e them dot Por e di se e kupton dhe do ta vertetoj E di askend me shume se ne nuk do Je personi me i shtrejnte je numer 1 Vitet kalojn, te dua shume te them me plot bindje Nene urime dhe pritsh edhe shume e shume ditelindje Urimi i veçantë i Sali Berishës për Shën Valentinin: Trëndafil blu për gratë, vajzat, nënat dhe motrat. 22 678 pëlqime · 142 duke folur në lidhje me këtë. Fjolla Morina e ka publikuar një fotografi të nënës, teksa i ka uruar ditëlindjen. {{/items}} Si të shërohen humbur dashurinë mesazhe nga iPhone dhe Android Phones . Urime për nënë time të mrekullueshme. 5,571 likes · 118 talking about this · 70 were here. Sa dua te te ngjaj mor bab. Ku je, o prehja e shpirtit tim. Komuniteti Apr 11, 2018 · Urime e Dashura Ime. Gezimin qe po ndjen sot ne Nje nene i shkruan djalit te saj ne mergim qe e kishte harruar nenen e tij duke u mashtruar pas nje vajze ne nje vend te huaj. Zgjidh një grup tjetër. Nena ime, dashuria ime , Mbreteresha ime! Ti qe vajin e kthen ne buzeqeshje , ti qe naten e ben dite … Ti drita e syve te mi , udherrefyesi im ! Urime ditelindja , pac jete te gjate e te lumtur se bashku me ne ! Te dua pa kufi ma e vlefshmja ime??? A photo posted by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on Nov 8, 2015 at 2:31am PST {{/items}}{{^items}} Ky grup poetësh nuk ka poezi për këtë temë. Dua te flas per ty o baba , por fjale nuk po di te nxjerr nga goja . urime per ditelindje per vellain,mesazhe urimi mesazhe urimedua te bukura per nje dite. Ku ka per te ngrene, shko ndihmoju. Mbretëresha ime urime ditëlindjen, te urojë shumë shëndet lumturi begati e suksese në jetë. Ai ka shkruar: “Urime ditëlindjen nëna dhe gjyshja më fantastike, të duam shumë dhe shpresojmë që të kalosh një ditë të mrekullueshme”. Argjentina e ka uruar nënën me fjalët më të mira. Dec 31, 2014 · 2020 urime per 365 dite, 8760 ore, 525600 minuta e 31536000 seconda, te pasura me jete, qetesi, gezim , dashuri dhe pak çmenduri :p ! Ja na erdhi viti ri sa jam i gezuar me kallash e hashash kam per ta festuar, bombat zbardhen tej per tej ne fusha e male viti ri do te na gjej shtrire neper spitale, te vrar sakatuar ska doktor ce na fut ne duar. com is the largest Albanian and most vibrant poetry community. Për dhimbjen ma të vogël emrin tënd e thirri. Beba Ime - Portal informativ për shtatzëna dhe prindër Linnda Linnda (3 vite më parë) pin. Ai gjate gjithe kohes me qorton ne gabimet qe une bej dhe per kete e dua edhe me shume sepse do te thote qe ai kujdeset per mua. Për Bigun… Nje nene i shkruan djalit te saj ne mergim qe e kishte harruar nenen e tij duke u mashtruar pas nje vajze ne nje vend te huaj. “Urime ditëlindja mami. Postimin e ka shoqëruar edhe me një fotografi të përbashkët të tij me vëllanë, Taulantin dhe nënën e tyre. Kjo për faktin se nëna e saj feston ditëlindjen dhe nuk ka pasur se si të mungoj urimi publik i Teutës. Djathin, mirë që e hëngri miu, po shëllirën kush e piu. Letrat shprehin shqetësime dhe brenga të lexuesve nga shumë fusha të jetës. 2011 19:53 / Postimi 2. Nuk ka fjalë të mjaftueshme për të përshkruar gjithë falënderimin dhe dashurinë. E dine qe s'jam dhe s'do jem i afte kurre te te ngrej ne piedestalin qe meriton dhe e dine qe s'jam i zoti te thur fjale , per te perqafuar imazhin tend aq sa dua. Shpejte plakesh, vone behesh i mencur! Poezi dhe thënie për Nënën. : Pėrgjigju Citat Ndrysho Fillimi: Postimi: pak si me vones erdha une vllaqko , por si doqoft e thojn nji fjal ma mir von se hiq, te pershendes ty nga zemra dhe te uroj ditlindjen , me gjith dashnin tane edhe ishalla ju prin faty juve dyve siq jav don zemra, edhe nji her urime per shum vite Urime nga dy miq të vjetër. . Me dorën që më. Nuk ekziston fjalë në botë që e ndërroj veç me një emër. Poezi dhe thënie për Nënën. 22 645 pëlqime · 79 duke folur në lidhje me këtë. “Mami, urime ditëlindja. 3,378 likes · 29 talking about this. Gezimi, hareja, buzeqeshjet mbizoterofshin ne gjithe ditet e jetes sate. Te Dua shume dhe te Puth mami. 24,017 likes. Për Bigun shkruhet e flitet shumë, ajo ende deklarohet si femër . Ju faleminderit per gjithecka qe keni bere per brezat Shqiptar. Leter per Luizen . Urime. Te dua me gjithë zemrën time. Ndonëse ka lënë pak anash muzikën për shkak të moderimit, mirëpo tek të dyja vazhdon ta ketë fuqinë dhe pasionin e njëjtë. Nuk ka dashni në botë që ma e madhe mund të jetë. A dini ndonjë urim të ftohtë për ditëlindjen për djalin tuaj? Mund të jenë dëshira qesharake dhe mund të jenë normale. Sot do të festonte ditëlindjen, nëna e Adelina, Zanfina dhe Ema Ismajlit. Our community is built on the belief that poetry is a powerful form of creative self expression and that each person deserves to share their own personal message with the world. Nëse ty nuk të kam kjo botë çfarë vlere mund të ketë. Kto fjal qe ti thash mo perpara mos I nje. Per vajzen e cila me ndihmoj ta kuptoj definicionin e jetes ne thelb. Ose, në të vërtetë, jepni dëshirat e fëmijës tuaj këtu, të gjitha do të bashkohen në një. Komuniteti May 20, 2015 · Urime Per Ditelindjen Edhe 100, Gjirokastër, Albania. Ti je arsyeja per te cilen jetoj, ti je vete lumturia per mua. Disa thënie për motrën. Urime për nënën e Bigut, edhe shumë tjera. Ndonëse ka lënë pak anash muzikën për shkak të moderimit, mirëpo tek të dyja vazhdon ta ketë pasionin e njëjtë. Suzana Mushkolaj, nëna e këngëtares shumë të dashur për publikun, Argjetina Ramosaj feston ditëlindjen dhe padyshim se në këtë ditë të veçantë të saj nuk do të mungonte një urim nga vajza e saj. Nëna e Shyhrete Behlulit sot feston ditëlindjen. se per ty po vuaj. Është Gresa, ajo e cila me disa imazhe ka uruar nënën me këto fjalë. nė kėtė Faqe. “Urime ditëlindjen nana jem”, ka shkruar Shyhretja duke ia bashkëngjitur edhe një zemër. Në qoftë se ju keni gjetur se mesazhet me tekst, Mesazhe, apo WhatsApp chat histori në telefonin tuaj janë të humbur, ose e keni fshirë ato aksidentalisht, ju mund të provoni Wondershare Dr. Përmes një video të postuar në profilin e saj në Instagram Vesa ka uruar nga larg ditëlindjes e nënës. Ndonëse ka lënë pak anash muzikën për shkak të moderimit, mirëpo tek të dyja vazhdon ta ketë fuqinë dhe pasionin e njëjtë. Ajo ka publikuar një fotografi ku shihet pranë tij dhe ka shkruar: “Me pak fjalë po me shumë dashuri! Urime për Babin më të mirë në botë, ne nuk kemi fjalë për me të falenderu për gjithçka qe ke bërë e vazhdon të bësh për ne, ishe mësuesi dhe shoqëruesi jonë gjatë gjithë këtyre viteve ,shpresoj të jesh krenarë me neve, sepse na vërtetë jemi shumë krenarë dhe 13. Shume Urime Ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet. Bashkë përgjithmonë është ajo që urojmë për ju. Te ka dhene nga gjaku i saj, te ka si . Nenen mos e lendo kurre, Kurre zemren mos ja thyej. Te marresh gishtat e dores ti presesh gjak te kullojne si te parin dhe te fundit, do ta ndjesh dhimbjen njesoj. Shpirt nëne. Urime per ditelindje per babin poezi per djalin e vajzen time te cilet i dua shum | Music Jinni Urime ditlindja😙♡mamit te dua fort: pin. – Kjo pusullë normalisht do të humbë por dhurata që e shoqëron shpresojmë të qëndrojë gjithmonë me ju për t’ju kujtuar se sy miq si ne ju duam shumë. Community Gëzuar Ditëlindjen Urime Ditelindjen Shume urime per ty (Përmbledhje e këngëve Ritmike për fëmiijë) pin Kjo eshte forma qesharake qe Moleri, uron gruan per ditelindje (Foto) With over 150 authors and more than 2000 poetries, Poezishqip. PA TY as Jeta nuk ka kuptim. November 13, 2018. . Por edhe ty të jap lajme kur jam më se miri. Te dua pafund! A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on Nov 9, 2017 at 3:49pm PST dashuria per motren jemi dy motra shume te bukura te gjithe na kan zili ndonjehere hitherohemi por prap pajtohemi pa njera tjetren smund te rrime dashurine qe kam per te smund ta shpreh te dua shume motra ime <3 <3 <3 -urim ditelindje per vajzen. pin. November 20, 2016 Poezi Shqip. Edhe 100 të tjera!/Prive. – Dashuria të mos rreshtë asnjëherë. “Urime ditëlindja nënë, të dua”, i ka shkruar në postim. E dua pa fund…Me te kaloj castet me te bukura te jetes sime. Dita e mirë, që menatë njihet. Fone for Android (të dhënat e shërimit Android) (shkarkuar Pa dyshim, fjalët më të dalluara ajo i pranoi nga vajzat e saj, duke shkruar me shumë dashuri për nënën. 27 Janar 2008 . Ndihem shume krnare qe kam nje vella si ai “motra per vlla jep koken …vllau per moter shkaterron botenn. Ajo zgjodhi një foto të veçantë të nënës e cila shihet se është realizuar para shumë vitesh. Dua te shkruaj per ty , por gishtat me shikojne me percmim . KultPlus është gazetë online për art dhe kulturë, e para dhe e vetmja në të gjithë hapësirën shqiptare. Urime ditelindjen e shtrenjta ime nene! Jetofsh edhe 100 vite te lumtura sebashku me ne. Një koleksion fantastik i letrave që Louise L. Por, e ndjera vdiq vite më parë pasi sëmundja e kancerit ia mori jetën. Mbretresh te urojme gezuar ditelindjen u befsh 100 vjeteshe me fat e me shendet dhe harmoni te urojme nene, Këngëtarja Vesa Luma ka bërë një urim të veçantë në ditën e lindjes së nënës së saj. Poezi Per Babin guadalupe center cinco de mayo 2020 Tim Te Vdekur. mallkoft qoft. al Urime për një Vit të Ri të lumtur për ty dhe familjen tënde, le të jetë plotë me dashuri dhe paqe! Gëzuar 2020-ën! Përpara se dielli të perëndojë për herën e fundit për këtë vit, përpara se kujtimet të të pushtojnë, përpara se rrjeti telefonik të jetë i zënë :Ddua të të uroj gëzuar Vitin e Ri 2020! Apr 11, 2018 · Urime për ditëlindjen për fëmijën më të dashur unë që unë njoh. Big Mama është këngëtarja dhe moderatorja më e pëlqyer kosovare. GEZUAR festen e NENES dhe ju perqafoj duke ju uruar nga zemra. Fjalet nuk jane te mjaftueshme per te treguar sa te lumtur jemi une Lida e Trezja qe ti je duke festuar edhe nje vit te jetes tende 68 Vjetorin,Urimi i joné eshte qe ne […] NËNË SHUME URIME PER TY Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres! Jan 28, 2021 · Urime ditelindja nene (dashuria ime) nene emri me i bukur qe me rriti me plot sakrifica sot feston ditelindjen por nuk dua te mburrem thjeshte per nje ditelindje dua te te shoh te lumtur gjithmone ty o jeta ime ty te kam dashuri qe kur hapa syte ti je personi me i bukur per te cilin kurre nuk u shterruan fjalet ne poezi. ! Te duaaa…! E dashure vajza ime sot eshte dita me speciale per ty, eshte koha per te ngrene embelsire dhe te kendojm disa kenge mjafte te bukura. Këngëtarja e muzikës popullore me rastin e kësaj ditë të veçantë për të, shfrytëzoi Instagramin për të postuar një fotografi me të dhe për ta uruar. Urim ditelindje per vajzen per evente ne ndryshme si dhe per ju qe kerkoni momente te kendshme mund te gjeni gjithashtu urime per ditelindjen per vajzen time urim ditelindje per vajzen urimet per ditelindje per vajzen urime per ditelindje per vajzen. Këngëtarja e ka uruar nënën e saj për ditëlindje. Ditelindja jote eshte nej dite shume speciale per mua dhe shume e rendesishme per ne te dy. E treta e vërteta. Art. * UROJ te gjithe MESUESIT Tepelenas dhe atyre Shqiptar GEZUAR festen e 8 - Marsit. Akoma t’ngrohta rrobat nëpër dhomë Urime per Ditelindje. Ne duam lumturinë tuaj me gjithë zemrën tonë, pra jeto ne lumturi dhe dashuri prandaj. MIRSE VINI DJEME E VAJZA SHQIPTAE MBAR BOTES. Per djalin tim(nga mami). Eh, po në krahasim se ccka meritojnë nënat këto supriza janë të pakta gjëra që mund ti bëjë një njeri. Për fëmijën tuaj jeni e gjithë bota. Por eshte shume me mire dhe eshte shume e rendesishme kur ai “dikush” nuk e harro kurre ditelindjen tende. Fone për iOS (shërim të dhënave iPhone) ose Wondershare Dr. Ndryshe, ditën e djeshme ajo festoi edhe … Telegrafi ju sjell më poshtë thëniet më unike për nënën, nga tradita e popujve të ndryshëm në botë, si dhe të emrave të njohur jo vetëm nga bota e letërsisë Theodore Hesburgh: Gjëja më me rëndësi që babai mund të bëjë për fëmijën është ta dashurojë nënën e tyre! Shume Urime Ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet. Sidoqoftë, është një ditë e veçantë për Bigun, nëna e saj feston ditëlindjen ku nuk ka munguar urimi dhe befasia e madhe e moderatores për Urime per Ditelindje. “Gëzuar për nanen ma të mire , për zonjen ma të fisme ,për shoqen ma t’dashtun, për gruan ma t’devotshme …. Leter Babait! (urime per ditelindje) Nga: Aulon Kalaja 26/12/2017 - 14:20 I dashur Baba! Me pyesin se cfare regjimi ndjek ti, per kete rini te perhershme! Ashtu si vajza dhe djali, per nenen jane njesoj. Ish-kryeministri Sali Berisha, si rrallë herë uron festën e të dashuruarve, Shën Valentinin me një Qjo poezi eshte detikuar nenes time qe ka ikur nga jeta Reperi i njohur Arian Agushi- Gold Ag, sot ka shumë arsye për festë. Nov 14, 2018 · “Gëzuar ditëlindjen nëna ime e dashur. Shume urime per Ty e dashur! E “Mbretëresha ime urime ditëlindjen, te urojë shumë shëndet lumturi begati e suksese në jetë. Dy shaka bëjnë një të vërtetë. UROJ NENEN time dhe te gjitha NENAT shqiptare per festen e 7 - Marsit pasi ne Shqiperi festohet ne kete dite kalendarike . rreth nesh. Just For Fun Urime te ndjera per ditelindje. Urime ditelindja nene (dashuria ime) nene emri me i bukur qe me rriti me plot sakrifica sot feston ditelindjen por nuk dua te mburrem thjeshte per nje ditelindje dua te te shoh te lumtur gjithmone ty o jeta ime ty te kam dashuri qe kur hapa syte ti je personi me i bukur per te cilin kurre nuk u shterruan fjalet ne poezi. Suksese ty qe shkrove kaq poezi te prekura por nje origjinalitet per realitetin e hidhur te shqiptareve. A mjafton fjala urime që ta shprehi atë që kam në zemër. Urime per ty burri im i dashur te dua shume. Në një ambient komod, me një tortë të lezetshme pranë saj, këngëtarja e ka fotografuar. Duhet ndarë kashta nga kokrrat. FOTO/ Bes Kallaku urim special për nënën e Dhurata te shoqeruara me urime, thenie, poezi apo mesazhe te personalizuara per Mamin Tag Archives: poezi per nenen. ENG: You are the reason for which I live, you’re own happiness for me. Dita me diell duket që në mëngjes. Ti Je Zemra Ime e Vogel kur ti buzqesh ma ndriqon gjith boten, fjal zemre per Nane, nuk mjaftojne ore, dite, muaj, vite dhe as krejt jeta ime ,per te te falenderuar per gjithcka qe ke bere per mua. 22,648 likes · 49 talking about this. Kohëra të lumtura, fëmijëria”, ka shkruar … Continue reading Zanfina kthehet pas në Postimin e ka shoqëruar edhe me një fotografi të përbashkët të tij me vëllanë, Taulantin dhe nënën e tyre. URIM PER DITLINDJE DY MOTRAT LIDA E TREZJA JA UROJN SOT PRINDRIT TE VET GJOKË DEDË DEDAJ NGA KLINA 68 VJTORIN. David ka dy motra, Lynne Georgina, më e madhe, dhe një më e vogël Joanne Louise. Urime per ditelindjen e vajzes We have been in Pakistan since 2000 in the Exploration & Production and Gas & Power sectors, but our local development support in the country began in the 1970s. Hay ka pranuar nga njerëz të ndryshëm nga i gjithë globi dhe që u është përgjigjur përgjatë viteve. 'Sot merr 3 urime në një ditëlindje', nëna që u braktis nga i fejuari dhe familja kërkon djalin: Kam zërin e tij në kokë 'mami, mami' Pa Gjurmë sjell sot apelin e trishtë të një nëne e cila prej 41 vitesh kërkon djalin e saj. Te dua shume bukuroshja ime, jeta ime, zemra ime dhe vete jeta ime. :-P. Pothuajse të gjithë ata që i kanë shkruar ishin në kërkim të një ndryshimi në Urime per ditelindje per babin Shum urime per ty Solve is a calculator like no other! Shum urime per ty. Nëna e saj festoon ditëlindjen ku nuk ka munguar urimi dhe befasia e madhe e moderatores për të.